Kniha návštěv

Datum 22.08.2017

Vložil Lukeš

Titulek Poděkování

Odpovědět

Dobrý den,
velké poděkování za péči poskytnutou fence Jáje. Díky úspěšnému zásahu (odstranění nádoru na slezině) jí čeká dalších pár roků života, kdy Jája bude rozdávat radost všem kolem.
Děkuji Vám pane doktore. Za Jáju, za Bena, za sebe.
Radek Lukeš

Datum 10.08.2017

Vložil Marcela Maskova

Titulek Podekovani

Odpovědět

Dekuji moc panu doktorovi za ochotu a moc krásný přístup. Ochotně pejska vysetril a ja doufam v jeho uzdravení .Za vše moc děkuji.

Datum 24.07.2017

Vložil Lucie

Titulek Spokojenost nadevše :)

Odpovědět

Nevím, jak někdo může napsat něco negativního o panu doktorovi. Je to to nejlepší pro naše zvířátka. A to jich teda máme... A taky jsem musela pár krát navštívit ordinaci s dítětem a k synovi se choval moc hezky a pořád s klukem srandoval. Je úžasný, hodný a vyzná se. Svoje mazlíčky bych do rukou nikomu jinému nedala.

Datum 05.06.2017

Vložil Pavel

Titulek Sem uz ne

Odpovědět

Zdravim, pridavam mou zkusenost, ktera muze poslouzit dalsim, kteri se chystaji navstivit tuto ordinaci. Je to arogantni clovek, kterej vedomosti v tomto oboru urcite ma, ale jeho chovani je k ublinkuti. Kdo ma zaludek na to, aby mu za to jeho chovani nevlepil par facek, tak navstivte tuto ordinaci, zviratko vam mozna vyleci... v nasem pripade to bohuzel nebylo. Momentalne mame noveho mazlicka, kterej tohoto hnusnyho doktora nikdy nepozna, diky bohu.

Datum 02.05.2017

Vložil Eny

Titulek špatná zkušenost

Odpovědět

Bohužel máme i my špatnou zkušenost, nechci zpochybnit ani odbornost, ani vybavení, jedná se o přístup. Fenka několik hodin po operaci začala mít potíže, podle tónu jsme pana doktora obtěžovali (chápu, pátek večer),když jsem mu řekla,že se mi zdá pes apatický, řekl, že se to někdy stát může, ať nepanikařím, že bude jen unavená po narkóze, ať zavolám kdyby se stav zhoršil.Což se stalo asi po hodině, kdy začala mít křeče. Ihned jsem volala, načež se mě pan doktor ptal,jak to chci tedy řešit (?!?!?) Když jsem mu řekla,že veterinář je on a ne já, doporučil mi vyhledat nejbližší pohotovost v Praze. Bohužel nám tam již nedokázali pomoci, fenka zemřela i přes velkou snahu tamní lékařky. Na oznámení formou sms mi jen odepsal, ať nechám udělat pitvu. Nepotřebuji již znát příčinu, život to nevrátí, navíc to byla fenka mého syna a ten už to tak celé velmi těžce nese,pejsek mu umřel v náručí těsně před příjezdem do Vet Centra, proto pitvu odmítl. Velice mi však mrzí ta doba, kterou jsme ztratili a která jak se zdá byla osudová. Kdyby nás pan doktor rovnou upozornil (nejen tónem), že nemáme otravovat a hledat pomoc jinde, nemuselo to tak dopadnout. Za mě již nikdy více.

Datum 20.03.2017

Vložil Klárka Matzeková

Titulek Nej

Odpovědět

Nejlepší z nejlepších! Jedině jemu patří moje DÍKY!!

Datum 16.03.2017

Vložil Broňa

Titulek Skvělý přístup

Odpovědět

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Oproti jiným vet ordinacím jsou mí tři psi při návštěvě výrazně klidnější a bez stresu , což je pro mne známkou správného přístupu. Pan doktor má pro zvířata skutečně neuvěřitelný cit. Musím potvrdit i velmi vstřícný přístup k páníčkům. Kdykoliv je potřeba, je návštěva možná v podstatě okamžitě. Doporučuji !!!

Datum 16.03.2017

Vložil Rybnikárová Vlaďka

Titulek vynikající doktor

Odpovědět

Já mohu panu doktorovi Mladému poděkovat a popřát mu další úspěšnou praxi,je nejlepší!!!

Datum 06.03.2017

Vložil Lenka

Titulek Špatná zkušenost

Odpovědět

Dobrý den,
i já musím přidat špatnou zkušenost s tímto panem doktorem. Jsem na mateřské dovolené a se psem jsem musela k veterináři i s malou, jelikož jsem neměla hlídání. Pan doktor byl vysloveně nepříjemný. Asi jsem měla malou nechat zamčenou v autě, nebo co.... Empatie tomuto lékaři nic neříkají.

Datum 16.03.2017

Vložil Broňa

Titulek Re: Špatná zkušenost

Odpovědět

Milá Lenko, proto nedělá pediatrii ...